Uprodemy، دوره اختصاصی مهارت‌های بین‌المللی تجارت و مدیریت

UPro، دوره اختصاصی مهارت‌های بین‌المللی تجارت و مدیریت

UPro چیست؟

UPro اولین دوره اختصاصی مهارت‌های بین‌المللی تجارت و مدیریت به زبان انگلیسی است. افراد شاخضی که هدف آنها توسعه کسب‌وکار و برندشان در عرصه‌های بین المللی است. این دوره، زمان ارزشمند یک فعال اقتصادی موفق را در نظر گرفته است. بنابراین تلاش نموده با لحاظ نیازهای وی در عرصه‌های مختلف مدیریتی و تجاری از بالاترین استاندارد آموزشی و کارآیی برخوردار باشد. طی فرآیند آموزش از تکنیک‌هایی استفاده شده است که براساس آخرین یافته‌های علمی عملکرد مغز باشد تا در کوتاهترین زمان بیشترین فراگیری و به‌خاطرسپاری را به ارمغان آورد.

مغز ما چطور یاد‌میگیرد؟

با استفاده از دو نیمکره مغز، نمیکره راست و چپ بصورت همزمان می‌توان سرعت یادگیری و نیز قدرت حافظه را چند برابر کرد. بگفته آقای آنتونی بوزان نویسنده کتاب قدرت حافظه درخشان: «چیزی به نام حافظه بد وجود ندارد و میزان یادآوری شما از اطلاعات به همان میزانی است که می‌خواهید». چطور کارآیی مغز خود را افزایش دهیم؟ بوسیله طراحی نقشه ذهنی است. با استفاده از نقشه ذهنی شما می‌توانید بر حافظه خود تاثیر گذاشته و قدرت آن را چند برابر کنید.»

به عبارت ساده‌تر هر چه بیشتر یادبگیریم قدرت و سرعت فراگیری‌ آن‌چه که می‌خواهیم بیاموزیم افزایش می‌یابد. با توجه به شناخت امروز ما از مغز، دوره UPro از روش‌های مختلف نظیر نقشه ذهنی، سیستم سنتزینگ، سیکل یادگیری و … بهره برده، بصورتیکه سعی گردیده هر دو نیمکره مغز در فرآیند یادگیری بکار‌گرفته شود. همچنین با استفاده از سیستم سنتزینگ این دوره، قدرت سازگاری مغز با مطالب افزایش پیدا می‌کند و مسیر عصبی فراگیری زبان دوم و سپس کتابخانه این زبان در مغز ایجاد می‌گردد.

سیکل یادگیری

طی سیکل فراگیری فید‌بک‌های لازم به شما داده شده و اشتباهات مقدس‌تان اصلاح می‌گردند. توجه داشت باشید که ما در اینجا اشتباهات را مقدس می‌دانیم چراکه تا شما دست به اقدام نزنید اشتباهی نخواهید داشت. اشتباهات مقدس همان نکاتی هستند که در میدان تمرین باید به آن پی‌ببریم تا بتوانیم در میدان جنگ جان خود را نجات دهیم. اشتباهات خود را در جایی که کمترین هزینه را برای ما دارند یعنی در طول دوره UPro ، اصلاح می‌کنیم تا در موقعیت‌های حساس آماده باشیم و بهترین خود را به نمایش بگذاریم.

بلایی که با دستان خودمان بر سر خود می‌آوریم!

وقتی درمیان جمعی از مدیران موفق و کارآفرینان نشسته‌اید و یا در وسط یک نمایشگاه بین‌المللی هستید هزینه اشتباهات شما بالا رفته و ترس شما به نقطه اوج خود می‌رسد. در این هنگام در بهترین شرایط ممکن اگر از شرایط موجود خود، مثلا از کم‌دانی خود خجالت نکشید، اگر پیشانی‌تان عرق نکند، اگر در درون احساس حرارت نکرده و دست‌وپا و زبانتان چوب نشود؛ اگر تمام این اتفاقات بد نیفتد، مغز شما دستور به گریز خواهد داد. شما از خودتان، از توانایی ارتباط به زبان انگلیسی مطمئن نیستید و از اشتباه کردن می‌ترسید بنابراین اعتماد به‌نفس کافی برای ابراز خود را ندارید و سعی می‌کنید بگریزید. این دستور مغز شماست وقتی به‌انداره کافی آماده نیستید.

بدتر اینکه شما در بهترین موقعیت ممکن، فرصت سوزی کرده‌اید. شما شانس خود را برای شاخص بودن، بازاریابی و ساخت ارتباطات ارزشمند از دست داده‌اید. اما کاش کار به همین‌جا تمام می‌شد. پس از این موقعیت است که وجدان درد می‌گیرید. خود را سرزنش می‌کنید و حسرت می‌خورید. از درون و بیرون بر روی خود سیلی می‌زنید و خود را بخاطر این کمبود ندامت می‌کنید. اینجاست که «اگر، اگر و کاش، کاش» کردن‌ها به سراغتان می‌آید. «ای کاش بیشتر به مهارت‌های بین‌المللی تجارت و مدیریت توجه کرده بودم!»

بخشی از سرفصل‌های دوره UPro

بله! ما شما را خوب فهمیده‌ایم. دوره UPro با درک همه‌ی این نکات ساخته شده‌است.
از لحظه‌ای که وارد یک فضای اجتماعی جدید می‌شویم و باید به تاثیر اولیه خود Frist Impression روی افراد حاضر فکر کنیم، باید پرسونای Persona مناسب را به تن کنیم و اتیکت‌های etiquette مختلف رفتاری را بشناسیم تا هنگامی که قصد ورود به بحث‌های داغ Hard Talks یا مذاکرات Negotiation را داریم، در این دوره دیده شده است. همچنین اصول مکاتبه Letter & Memo Convections ایمیل نویسی Email Writing ، عنوان‌گذاری Salutation، پاراگراف‌بندی Paragraphing و تون Tone و استایل Style، بخشی از این دوره‌ی حرفه‌ای است.

برای اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره با ما تماس بگیرید.

دوره UPro دارای گارانتی برگشت وجه است و در صورت نارضایتی به هر دلیل، صددرصد وجه پرداختی به شما عودت داده می‌شود.

اگر مي‌خواهی بهترین باشی، باید متفاوت فرابگیری و متفاوت رفتار کنی!

مقاله‌های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.