وقت

ارزش وقت مدیران را خوب می‌شناسیم!

ارزش وقت مدیران را خوب می‌شناسینم!

ما آگاه به اهمیت زمان شما هستیم. بنابراین ارزش وقت و مشغله‌کاری شما را در فرآیند یادگیری، سرعت آن و تکنیک‌های تدریس به خوبی مد نظر قرارداده‌ایم. البته که به‌درستی می‌دانیم هیچ هدفی بدون اختصاص وقت به آن به نتیجه نخواهد رسید. همه ما به اهمیت فراگیری مهارت‌‌های بین المللی تجارت و مدیریت ویژه در چشم انداز توسعه و برند سازی سازمان آگاه هستیم. بنابراین مختصری به این مهم می‌پردازیم.

اهمیت تسلط به مهارت‌های بین‌ المللی برای مدیران

اینکه شما به عنوان مدیر باید مهارت برقراری ارتباطاتات بین‌ المللی را داشته باشید و در محیط‌های تجاری و جلسات مدیریتی بدون هیچگونه نگرانی طبق استانداردهای بین‌المللی خود را معرفی کرده و ایجاد ارتباط نمایید مهمترین هدف مشترک ما و شماست.

خلاصه‌‌ای از آنچه خواهید آموخت

بنابراین فارغ از مهارت‌های کلامی که در این دوره فراخواهید گرفت، در عمل یاد‌می‌گیرید چطور هوش کلامی خود را تقویت کرده و طبق استاندارد‌های بین‌ المللی مهارت‌های خود را به نمایش گذاشته و در عرصه‌های تجارت و مدیرت بدرخشید. همچنین بر اساس اتیکت‌های تجاری و فرهنگی از زبان بدن در کنار انتخاب کلمات و واژگان مناسب استفاده کنید.

بار معنایی زبان بدن و کلام را بشناسید و عمیق‌ترین تاثیر را بر مخاطبین بین‌المللی خود بگذارید.

ارزش زمان و سرعت یادگیری

دوره UPro با تلفیق تکنیک‌های تدریس و آموزش‌های علمی و عملی یادگیری را عمیقا تا درک جان کلام برای شما تسهیل می‌کند.

همچنین با توجه به ارزش زمان، در کنار سرعت بخشیدن به یادگیری و کوتاه کردن زمان آن، کیفیت فراگیری را نیز افزایش می‌دهد.

وقت

به این ترتیب ما ارزش زمان را قدر نهاده و حداکثر استفاده از آن را خواهیم برد.

چالش‌های روزانه تعریف شده در این سیستم در کنار فیدبک‌های مستمر چرخه ارتباط با محیط و فرهنگ انگلیسی را افزایش داده و فراگیری را سرعت می‌بخشد. همچنین با توجه به قابلیت انعطاف‌پذیری سیستم، در انتخاب ساعات تمرین و مرور کاملا آزاد خواهید بود. البته که بر اساس ساعات تمرینی اعلام شده برنامه آموزشی مختص شما تنطیم شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد تا طبق تعهد که هر دو به هدفمان داریم مسیر را لذتبخش، ساده و سریع کنیم.

خلاصه مقاله:

درباره ارزش وقت و در کنار سرعت یادگیری صحبت کردیم. گفتیم با گنجاندن روش‌ها و تکنیک‌های به‌روز آموزشی در دوره UPro چطور مهارت‌‌های بین المللی تجارت و مدیریت تدریس شده و عمیقا فراگرفته می‌شوند. امید است به عنوان یک مدیر عالی متفاوت عمل کنید. چیزی را بیاموزید که همتایان و رقبایتان نمی‌دانند و طوری عمل کنید که نمی‌توانند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.