international skills مهارت های بین المللی

با یادگیری مهارت‌ های بین المللی عالی باشید و عالی عمل کنید!

امروز این جمله شوخی است که بتوان بدون یادگیری مهارت‌ های بین المللی و ساده‌ترین شکل ممکن آن یعنی یادگیری زبان انگلیسی، پیشرفت قابل ملاحظه و چشمگیری در عرصه بین المللی و حتی داخلی داشت.

بنابراین هیچ تردیدی در اهمیت مهارت‌ های ارتباطی بین‌ المللی و تسط به زبان انگلیسی وجود ندارد.

سوال اینکه چطور ما همه این نکته مهم و حیاتی را می‌دانیم اما برای تحقق آن قدمی برنمی‌داریم و اقدامی نمی‌کنیم؟ قطعا شما در این موضوع مستثنی هستید چرا که اگر جز این بود اینجا نمی‌بودید.

فراگیری مهارت‌ های بین المللی چه چیزی به اضافه می‌کند؟

فارغ از قابلیت‌ها و توانمند‌ی‌های فرامرزی که دانستن مهارت‌ های بین‌ الملی برای ما فراهم می کند، در درون خودمان نیز حسی از رضایت و موفقیت و در مواجهه با دیگران تصویری مصمم و با اعتماد به نفس ایجاد می‌کند.

با وجود این که امروز کسی تردیدی در اهمیت فراگیری و کاربرد مهارت‌ های بین المللی ندارد، چرا بیش از ۹۸ درصد مدیران و تجار ما در فراگیری این مهارت‌ ها غفلت می‌کنند؟ چرا درد را تحمل و باری را بر دوش می‌کشند حال آنکه هیچ تلاشی برای تغییر و بهبود نمی‌کنند؟ و حالا خبر خوش

خبر خوش اول اینکه یادگیری این مهارت‌ ها، ارتباطی به سن و حتی هوش ندارد و با اختصاص وقت و تمرین بسادگی قابل یادگیری است.

خبر خوش دوم اینکه با یادگیری این مهارت‌ ها به سادگی خواهید توانست از ۹۸ درصد همتایان خود پیش بیافتید و گوی سبقت را از ایشان بربایید. چراکه چنان گفتیم ۹۸ درصد از مدیران و تجار چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی و حتی در جایگاه‌های عالی‌ رتبه سیاسی و اقتصادی از فراگیری مهارت های بین المللی و بخصوص زبان انگلیسی غافلند.

خبر خوش سوم اینکه ما یادگیری این مهارت‌ها را تضمین کرده‌ایم. بنابراین با خیال راحت از پیشرفت و یادگیری خود می‌توانید مدیری و تاجری توانا در عرصه بین المللی شوید. هدفی که آرمان ماست و ما برای آن اینجا هستیم! ایجاد یک تاجر و مدیر چابک. تجار و فعالان اقتصادی که در دنیا حرفی برای گفتن دارند و می‌توانند در اقتصاد دنیا و در عرصه بین الملل موثر باشند.

وقتی همه در خوابند تو بیدار باش، وقتی همه غافلند، تو هوشیار باش …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.