عالی بودن being great

عالی بودن؛ آنچه ما از خودمان انتظار داریم

عالی بودن؛ آنچه ما از خودمان انتظار داریم

عالی بودن، یعنی به خوب قانع نیستیم و اطمینان داریم شما هم همینطورید؛ چراکه اگر غیر این بود اینجا نبودید.

دوره آموزشی شما بطور کامل گارانتی شده بنابراین در صورت عدم رضایتمندی می‌توانید کلیه وجه پرداختی بدون اینکه حتی یک سوال از شما پرسیده شود، پس بگیرید.

خوب بودن خود را تحمل نمی‌کنیم:

ما نه، انتظار خوب بودن از خودمان را نداریم بلکه انتظار عالی بودن را داریم. این خصیصه را شما در روش آموزش، کارگاه‌ها و امکانات آموزشی ما به وضوح خواهید دید و درک خواهید کرد. صد البته این روند بدون نگرانی. چراکه دوره‌های ما تضمین برگشت وجه و عدم رضایتمندی دارند. بعبارت ساده تر جنس فروخته شده پس گرفته می‌شود! معادله ای بسیار ساده. حتما ما عالی نبوده‌ایم. خوب یا قابل قبول بوده‌ایم که نتوانسته‌ایم رضایت شما را جلب کرده و انتظارات شما را برآورده سازیم. پس می‌باید جریمه شویم! جریمه پس گرفتن جنس فروخته شده است :).

عالی شروع کن:

ما با عالی‌ترین‌ها در زمینه‌ آموزش همکاری داریم و بدون شک شما نیز بدنبال این هستید تا از خوب بودن فاصله گرفته و عالی باشید. عالی بودن از همین ابتدا آغاز می‌شود. شما توسط بهترین کارشناسان آموزشی گه غالبا تحصیل کرده خارج از کشور هستند و تجربه زندگی و تحصیل در یگ فضای بین المللی را دارند مصاحبه می‌شوید. برنامه آموزش با توجه به شرایط و هدف و نیازی که در فضای بین‌الملل دارید در اختیارتان قرار می‌گیرد. بنابراین مدرس و دوره اختصاصی خود را دارید که علاوه بر تایم آموزش و تدریس در کلاس غیرحضوری، شما را در  طول دوره بصورت روزانه همراهی کرده و پاسخگوی سوالات شماست.

همچنین در طول دوره توسط متخصصین آموزشی ما پشتیبانی شده، با آنها گفتگو کرده، فراگیری را ارزیابی شده و فیدبک می‌گیرید. ارتباط مثلث گونه این متخصصین با شما، مدرس و موسسه بصورت موتوری پیشران شما را به جلو رانده و بازدهی آموزش شما را تصاعدی بهبود می‌‌دهد.

کمبود‌ها در روزمرگی‌ها گم می‌شوند، اما همچنان وجود دارند و به ما آسب می‌زنند:

اینکه نتوانسته‌اید کمبودی چون مهارت ارتباط بین‌الملل را تاب بیاورید. اینکه بدنبال عملکردی بیش از همتایان خود هستید و می‌خواهید عالی بودن و برتری داشتن را حفظ کرده و ارتقا دهید، همه نشان از عدم رضایت شما از شرایط حال حاضر دارد.

ما این اطمینان را با تمام وجود به شما داده و در کنار شما به اتفاق برای تحقق این هدف زیبا و مهم گام برمیداریم. گامی با صلابت و اطمینان، همه چیز اینجا تضمین شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.