درباره ما

ما کی هستیم…

داستان من

از بین کوچه‌های بی هیاهوی روستا با رودخانه‌ای فصلی که حاصل برف بهاره بود با آبی به شفافی شیشه که روی شن‌های زبر می‌غللطید و کوچه‌هایی که همیشه بوی رفاقت و همدلی میداد، از روستای خورشید که که پر از نشاط و شادی، پر از طبیعت بود، از روستای خراشاد به شهری صنعتی در قاره اقیانوسیه با مردمی از هفتاد دو ملت برای تحصیل در مقاطع تکمیلی، شهر سیدنی، مهاجرت کردم.


مهاجرت که می‌کنی از سلول‌های خود جدا می‌شوی که اگر نشوی هدفت ناقص می‌ماند، ذهنت بر تو غلبه می‌کند و تو را در مسیر رسیدن به هدفی که برنامه‌ریزی کرده‌ای شکست می‌دهد. همه چیز دگرگون می‌شود یعنی باید بشود. زبان و رفتار و شیوه بیان و غذا و لباس پوشیدن و دوری از خانواده و دوستان تنها بخشی از لایه‌های سطحی این دگرگونی‌اند. برای انسانی نو شدن، باید مغز و جسمی نو ساخت. استحاله‌ای که اگر از پیش در جهت هدف خود هدایت نشود چه بسا که به ناکامی می‌انجامد.


استحاله من با یادگیری زبان انگلیسی آغاز شد. در آن زمان ۲۵ یا ۲۶ ساله بودم. سال‌های تحصیل تا مقطع کارشناسی با بی‌زبانی پشت سرگذاشته بودم؛ نه تنها از زبان انگلیسی چیزی نمی‌دانستم بلکه بسیار از آن متنفر بودم که بنظرم نتیجه شیو‌ه‌ٔ آموزشی ما بود.

دست بر قضا، اجبار و اقتضا یادگیری زبان در آن زمان چنان من را شیفته خود کرد که مطالعات خود ادامه دادم. شیفته ادبیات انگلیسی و مقالات آموزشی شدم. خواندم و خواندم تا بهتر درک کنم و بتوانم آنچه آموخته‌ام را تدریس کنم. ممارستی که منتج به نوآوری در روش تدریس زبان انگلیسی و تاسیس englishforuni «موسسه زبان فرساد» آموزشگاه تخصصی بزرگسالان شد تا به علاقه‌مند شدن دیگران نیز به یادگیری زبان انگلیسی کمک کنیم.

 پس از آن، نوآوری‌ها ادامه پیدا کرد. خب، وقتی تیمی از بهترین‌ها را در کنار خود داری که عاشقانه  تو را در چالش‌های کسب‌و‌کار کمک می‌کنند با‌پشتکار می‌توانی هر ناممکنی را ممکن کنی. در راستای رسالت آموزشی‌مان آکادمی تخصصی کودک و نوجوان اِفبا englslihforbest را تاسیس نمودیم که بطور خاص بر روی آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان تمرکز داشته و با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز معتبر دنیا نظیر دانشگاه استنفورد، UWS و بریتیش کانسیل سعی نموده ضمن بالا بردن علاقه به یادگیری، مهارت‌های فردی و زبانی زبان‌آموزان را نیز تقویت نماید.

 درباره اهمیت کار تیمی هر چه بگویم کم است. تیمی سخت‌کوش، سرسخت و خلاق. بنیان این همکاری کمک و خدمت‌سانی به دیگران و مشارکت در موفقیت آنها است. بنیانی که چشم‌اندازمان شد و هلدینگ آموزشی فرساد را آفرید و آن را تا بیرون از مرزهای کشور عزیزمان توسعه داد. امروز ۶م دسامبر سال ۲۰۲۲ که در حال نوشتن این روزگارنامه هستم UProdemy آکادمی حرفه‌ای‌ها (حرفه‌ای در حوزه آموزش و مشاوره بیزنس) بخشی از این هلدینگ آموزشی با سه دفتر در بیرجند (استان خراسان جنوبی)، تهران (استان تهران) و دبی (امارات متحده عربی) در حال خدمات‌رسانی به بیزنس‌هایی است که قصد گسترش فعالیت و درخشیدن در خارج از کشور بویژه کشور‌های حاشیه خلیج فارس و فراتر از آن دارند.

ما عاشق کارکردن با هم هستیم...
سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.