UPro زبان انگلیسی ویژه تجارت و مدیریت

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
ریال10000
شروع کنید

UPro  اولین دوره زبان انگلیسی حرفه‌ای است که برای مدیران، تجار، برندها و صاحبان کسب‌وکار طراحی شده است. این دوره زمان ارزشمند یک فعال اقتصادی موفق را دیده و با لحاظ نیازهای او در عرصه‌های مختلف مدیریتی و تجاری تلاش نموده از بالاترین استاندارد آموزشی و کارآیی برخوردار باشد. طی فرآیند آموزش از تکنیک هایی استفاده شده است که براساس آخرین یافته‌های علمی عملکرد مغز باشد تا در کوتاهترین زمان بیشترین فراگیری و به‌خاطرسپاری را به ارمغان آورد.

استفاده از دو نیمکره مغز، نمیکره راست و چپ بصورت همزمان سرعت یادگیری و نیز قدرت حافظه را چند برابر می کند. بگفته آقای آنتونی بوزان نویسنده کتاب قدرت حافظه  درخشان: «چیزی به نام حافظه بد وجود ندارد و میزان یادآوری شما از اطلاعات به همان میزانی است که می‌خواهید. با استفاده از نقشه ذهنی شما می‌توانید بر حافظه خود تاثیر گذاشته و قدرت آن را چند برابر کنید.» به عبارت ساده‌تر هر چه بیشتر یادبگیریم قدرت و سرعت فراگیری‌ آن‌چرا‌که می‌خواهیم یادبگیریم افزایش می‌یابد. در دوره UPro از روش نقشه ذهنی بهره برده بصورتی‌که سعی گردیده هر دو نیمکره مغز در فرآیند یادگیری بکار‌گرفته شود. همچنین با استفاده از سیستم سنتزینگ این دوره، قدرت سازگاری مغز با مطالب افزایش پیدا می‌کند و مسیر عصبی فراگیری زبان دوم و سپس کتابخانه مغزی این زبان ایجاد می‌گردد. طی سیکل فراگیری فید‌بک‌های لازم به شما داده شده  و اشتباهات مقدس‌تان اصلاح می‌گردند.

توجه داشت باشید که ما در اینجا اشتباهات را مقدس می‌دانیم. دقت داشته باشید که تا شما دست به اقدام نزنید اشتباهی نخواهید داشت. همچنین به ضعف خود در درک برخی از موضوعات و مطالب پی‌نخواهید برد. اشتباهات مقدس همان نکاتی هستند که در میدان تمرین باید به آن پی‌ببریم تا بتوانیم در میدان جنگ جان خود را نجات دهیم. اشتباهات خود را در جایی که کمترین هزینه را برای ما دارند یعنی در طول دوره، اصلاح می‌کنیم تا در موقعیت‌های حساس آماده باشیم و بهترین خود را به نمایش بگذاریم.

وقتی درمیان جمعی از مدیران موفق و کارآفرینان نشسته‌اید و یا در وسط یک نمایشگاه بین‌المللی هستید هزینه اشتباهات شما بالا رفته و ترس شما به نقطه اوج خود می‌رسد. در این هنگام در بهترین شرایط ممکن اگر از شرایط موجود خود، مثلا از کم‌دانی خود خجالت نکشید، اگر پیشانی‌تان عرق نکند، اگر در درون احساس حرارت نکرده و دست‌وپا و زبانتان چوب نشود؛ اگر تمام این اتفاقات بد نیفتد، مغز شما دستور به گریز خواهد داد. شما از خودتان، از توانایی ارتباط به زبان انگلیسی مطمئن نیستید و از اشتباه کردن می‌ترسید بنابراین اعتماد به‌نفس کافی برای ابراز خود را ندارید و سعی می‌کنید بگریزید. این دستور مغز شماست وقتی به‌انداره کلافی آماده نیستید. بدتر اینکه شما در بهترین موقعیت ممکن، فرصت سوزی کرده‌اید. شما شانس خود را برای شاخص بودن، بازاریابی و ساخت ارتباطات ارزشمند از دست داده‌اید. اما کاش کار به همین‌جا تمام می‌شد. پس از این موقعیت است که وجدان درد می‌گیرید. خود را سرزنش می‌کنید و حسرت می‌خورید. از درون و بیرون بر روی خود سیلی می‌زنید و خود را بخاطر این کمبود ندامت می‌کنید. اینجاست که «اگر، اگر و کاش، کاش» کردن‌ها به سراغتان می‌آید.
بله! ما شما را خوب فهمیده‌ایم و دوره UPro با درک همه‌ی این نکات ساخته شده‌است.

از لحظه‌ای که وارد یک فضای اجتماعی جدید می‌شویم و باید به تاثیر اولیه خود Frist Impression روی افراد حاضر فکر کنیم، باید پرسونای Persona مناسب را به تن کنیم تا هنگامی که قصد ورود به بحث‌های داغ Hard Talks یا مذاکرات Negotiation  می‌شویم در این دوره دیده شده است. همچنین اصول مکاتبه Letter & Memo  Convections  ایمیل نویسی Email Writing ، عنوان‌گذاری Salutation، پاراگراف‌بندی  Paragraphing و تون Tone   و استایل Style  بخشی از این دوره‌ی حرفه‌ای است.

برای اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره با ما تماس بگیرید. این دوره دارای گارانتی برگشت وجه است و در صورت نارضایتی بهر دلیل، صددرصد وجه پرداختی به شما عودت داده می‌شود.

اگر مي‌خواهی بهترین باشی، باید متفاوت فرابگیری و متفاوت رفتار کنی!

سبد خرید
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.