سوالات متداول

در قسمت بالای سایت سمت چپ، بر روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

در صفحه ای که باز می شود، بر روی ثبت نام  کلیک کنید:

سپس اطلاعات خواسته شده که شامل شماره موبایل و آدرس ایمیل می باشد را وارد کرده و به دلخواه یکی از گزینه های ثبت نام با کد تایید یا ثبت نام با رمز عبور کلیک کنید.

ثبت نام با کد تایید: با انتخاب این گزینه، کد تاییدی برای شماره موبایل وارد شده ارسال می شود که باید آن کد را در قسمت خواسته شده وارد نمایید.

ثبت نام با رمز عبور: با انتخاب این گزینه، می توانید رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید تا از این پس حساب کاربری شما، رمز عبور دلخواه شما را داشته باشد.

در قسمت بالای سایت سمت چپ، بر روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

سپس اطلاعات خواسته شده که شامل ایمیل یا شماره موبایل و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی ورود کلیک کنید.

می توانید برای دفعات بعد که نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات کاربری نباشد و اطلاعات شما بر روی مرورگر شما ذخیره شوند، گزینه مرا به یاد داشته باش را فعال نمایید.

در صورتی که رمز عبور خود را به یاد ندارید و شماره موبایل خود را قبلا در بخش ثبت نام وارد کرده اید، از طریق گزینه دریافت کد یکبار مصرف استفاده نمایید تا کد تاییدی برای شماره موبایل شما ارسال شود.

پس از ورود به حساب کاربری، با کلیک بر روی دکمه حساب کاربری من به داشبورد اختصاصی خود وارد شوید.

با ورود به داشبورد حساب کاربری، از منو های کناری، بر روی ویرایش حساب کلیک نمایید.

سپس در قسمت تغییر گذرواژه، با وارد کردن رمزعبور قدیمی حساب و وارد کردن رمز عبور دلخواه جدید و تکرار رمز عبور جدید و کلیک بر روی ذخیره تغییرات رمز عبور دلخواه جدید خود را بر روی حساب کاربریتان اعمال نمایید.

با ورود به پیشخوان حساب کاربری خود، از منوی سمت راست، بر روی ثبت مشخصات دوره UPro کلیک کنید

سپس فرم ثبت مشخصات دوره UPro در قسمت سمت چپ نمایان می شود و می توانید اقدام به ثبت مشخصات خواسته شده و ارسال، اقدام نمایید.

با تشکر از اینکه در دوره Upro ثبت مشخصات اولیه را انجام دادید، پس از ارسال فرم تکمیل شده، کارشناسان ما، اطلاعات ارسالی شما را بررسی و سپس، از طریق پیامک یا تماس تلفنی تایید اطلاعات را به اطلاع شما می رسانند.

پس از تایید اطلاعات، حساب کاربری شما، قابلیت ثبت درخواست در دوره UPro را خواهد داشت و می توانید در دوره ثبت درخواست نمایید.

سوالی دارید که در این لیست نبود؟ با ما در تماس باشید… 

سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.