بازرگانی

بخش بازرگانی مجموعه

آیا محصول یا خدماتی برای صادرات دارید یا نیاز به واردات تجهیزات، مواد اولیه برای کارخانه یا کارگاه خود هستید. اما برای انتقال پول، خرید از منبع مطمئن و قابل اعتماد، قیمت رقابتی، حمل کالا و مراحل ترخیص آن نگران هستید. 

مجموعه آکادمی حرفه ای ها با حضور تعدادی از صادر کنندگان و واردکنندگان با تجربه تشکیل شده و در کنار آنها متخصصین با تجربه در زمینه واردات، صادرات در کشور امارات را به مجموعه خود اضافه کردیم.

پخش ویدیو

اگر علاقه مند هستید با آرامش محصولات مورد نیاز خود را وارد کنید با ما تماس بگیرید، تا در تمامی مراحل در کنار شما باشیم.

درخواست مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره دارید؟

مهم ترین کالاها و خدمات صادراتی

صادرات تخصصی انواع روغن موتور
انواع خشکبار و مواد غذائی
محصولات ساختمانی

مهم ترین کالاهای وارداتی

ماشین آلات صنعتی
ماشین آلات معدنی
جدیدترین ایده های آموزش کارکنان در سال 2023
نمایش ویدیو درباره جدیدترین ایده های آموزش کارکنان در سال 2023

برای ورود به بازارهای خارجی و انجام صادرات یا واردات کالاهای مورد نیاز شما به آموزش، تجاری سازی(ایجاد زیر ساخت)،مشاوره و اقدام های اساسی مثل شرکت در نمایشگاههای بین المللی، سفرهای تجاری، مذاکرات بین المللی، انعقاد قرارداد و ایجاد ارتباط مستقیم با افراد نیازمند به کالا وخدمات خود دارید.
تیم آکادمی حرفه ای ها در کنار شما خواهد بود. تا بتوانید به صورت حرفه ای تمامی این موارد را به صورت حرفه ای انجام بدهید. ما با وجود ارتباطات قوی که با تجار و بازرگانان کشورهای عربی به خصوص امارات و عمان داریم. در کنار شما تا موفقیت حضور خواهیم داشت.

آیا محصول یا خدمات با کیفیت و در سطح جهانی دارید و علاقه مند هستید آن را به سایر کشورهای دنیا صادر کنید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

ابتدا فرم مشاوره را تکمیل کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

تیم آکادمی حرفه ای ها براساس نیاز شما در تمام مراحل در کنار شما خواهد بود

ما ابتدا با بنچ مارک و تحقیقات بازار به شما کمک می کنیم. که آیا این محصول یا خدمت شما امکان رقابت با محصولات مشابه را دارد. آیا تعرفه یا قوانین داخلی و خارجی به شما اجازه صادرات می دهد.

اعضا دپارتمان بازرگانی آکادمی حرفه ای ها

جدیدترین مقالات

مدل شایستگی
مدیریت

مدل شایستگی یا Competency Model چیست؟

مدل شایستگی، یک ابزار استراتژیک است که در مدیریت منابع انسانی استفاده می‌شود تا شایستگی‌های مورد نیاز برای انجام وظایف و عملکرد مؤثر در سازمان

هوش هیجانی در کسب و کار
توسعه فردی

هوش هیجانی در کسب و کار و مدیریت سازمان

هوش هیجانی به عنوان یکی از مولفه‌های کلیدی موفقیت در دنیای کسب و کار بسیار حائز اهمیت است. این مفهوم، قدرت فرد در شناخت، مدیریت

سبد خرید
پیمایش به بالا
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.