Selling Skill مهارت فروش

مهارت فروش، 19 نکته طلایی

مهارت فروش و آموزش آن بسیار مهم و حائز اهمیت است، و به عنوان یک فروشنده حرفه ای همیشه نیاط ما خواهد بود. رسیدگی به بسیاری از وظایف به طور همزمان مطمئناً آسان نیست، اما با تقویت مهارت‌ فروش خود، می‌توانیم خود را برای موفقیت آماده کنیم.

اگر می‌خواهیم یاد بگیریم که چگونه نماینده فروش بهتری باشیم، باید با تقویت مهارت‌های اساسی فروش شروع کنیم. در نتیجه برای ایجاد روابط فروش موثر، بستن معاملات بیشتر و تبدیل شدن به یک رهبر برای تیم خود، مجهزتر خواهیم بود. ما با کمک کارشناسان فروش بسیاری 19 مهارت فروش برتری را که هر نماینده فروش باید بداند را بررسی کردیم. در ادامه ما آنها را بر اساس سه نوع مهارت اصلی فروش به دسته‌هایی تقسیم کرده‌ ایم. همچنین برای خواندن مقاله‌های بیشتر در مورد بازاریابی می‌توانیم به صفحه بلاگ مراجعه کنید.

مهارت‌ فروش نرم

تقویت مهارت‌ فروش نرم می‌تواند دشوار باشد. برخی از فروشندگان به طور طبیعی این مهارت‌ها را دارند. برخی باید برای توسعه آنها تلاش کنند. در اینجا مهمترین مهارت‌ فروش نرمی که باید به عنوان نماینده فروش روی آنها کار کنیم، آورده شده است.

1. کنجکاوی

کنجکاوی یک مهارت فروش است که با گوش دادن فعال گره خورده است. سریع‌ ترین راه برای کشف نقاط درد مشتری، کنجکاوی واقعی است. اگر به طور واقعی مشتاق درک مشتریان بالقوه هستیم، آنها می‌توانند آن را احساس کنند. کنجکاوی نشان می‌دهد که ما فقط به فروش فکر نمی‌کنیم و علاقه مند به حل مشکلات آنها هستیم. به علاوه، وقتی با مشتریان احتمالی آشنا می‌شویم، می‌توانیم بهتر به نیازهای آنها پاسخ دهیم.

هنگام صحبت با خریداران احتمالی، کنجکاوی خود را با پرسیدن سوالات مهمی مانند:

  • شرکت یا تیم شما با چه چالش هایی مواجه است؟
  • در حال حاضر اولویت های اصلی شما چیست؟
  • آیا با بیان نقاط ضعف مشکل دارید؟

نحوه بهبود: در اینجا نباید متوقف شویم. از عبارت (بیشتر به من بگو) برای ادامه گفتگو با مشتریان احتمالی استفاده کنیم. مردم نه تنها از صحبت کردن در مورد خود و مشکلاتشان لذت می‌برند، بلکه فرصت‌های بیشتری برای درک دیدگاه‌ها و نیازهای آنها خواهیم داشت.

مقالات مرتبط: فروشنده موفق چه ویژگی‌هایی دارد؟

2. صداقت

شفافیت همیشه آسان نیست، اما برای ایجاد اعتماد بسیار مهم است. مهم نیست چقدر وسوسه انگیز است، همیشه باید تمام حقایقی را که مشتری بالقوه باید بداند ارائه دهیم. پنهان کردن جزئیات خاص فقط در دراز مدت به ما آسیب می‌رساند و بازگویی حقایق اگرچه که در کوتاه مدت دشوار است اما در بلند مدت باعث اطمینان می‌شود. اگر محصول یا خدمات ما برای مشتری مناسب نیست، از توصیه گزینه‌های دیگری که ممکن است به آنها خدمات بهتری بدهد نترسیم.

ما همیشه باید تمام حقایقی را که مشتری بالقوه باید بداند ارائه دهیم.

نحوه بهبود: پنهان کردن حقایق ممکن است معامله را تمام کند، اما در نهایت، هرگز ارزش آن را ندارد چرا که ممکن است مشتری ناراضی از آنجا خارج شود. 

3. ارتباط موثر در مهارت فروش

بستن معاملات بدون ارتباط شفاف تقریباً غیرممکن است. سوءتفاهم بین یک مشتری بالقوه و یک نماینده فروش، احتمالا سخت ترین مرحله برای بازگشت است. هنگام برقراری ارتباط با مشتریان احتمالی وقت بگذاریم و سخنان خود را با دقت تنظیم کنیم.

نحوه بهبود این مهارت فروش:

با مشتریان بالقوه به وضوح ارتباط برقرار کنیم:

  • اجتناب از اصطلاحات و استفاده از کلمات ساده (ترجیحاً اصطلاحاتی که مشتریان استفاده می‌کنند)
  • توجه دقیق به خریداران خود برای اطمینان از مشارکت آنها در گفتگو
  • حفظ تماس چشمی و استفاده از حرکات دست برای زنده نگه داشتن گفتگو
  • خلاصه کردن بازخورد برای اطمینان از اینکه مشتری چه می‌گوید.

4. توانایی قصه گویی یا داستان سرایی

فروشندگانی که داستان‌ سرای عالی هستند، می‌توانند حتی خشک‌ ترین ارتباطات را قابل ارتباط و هیجان‌انگیز کنند. زیرا داستان‌ها اغلب به راحتی قابل به خاطر سپردن هستند و جرقه‌های واکنش‌های عاطفی را برمی‌انگیزند. ترکیب داستان‌ها با ارائه فروش عالی، باعث افزایش نرخ فروش می‌شود.

بنابراین در این مهارت فروش باید خریداران احتمالی را با گفتن داستانی مرتبط با وضعیت آنها درگیر نگه داریم. به عنوان مثال، اگر ما یک نماینده فروش B2B هستیم، در مورد یکی از رقبای مشتری صحبت کنیم که در سطحی مشابه مشتری بالقوه ما قرار دارد و توضیح دهیم که چگونه محصول یا خدمات ما به موفقیت آن شرکت کمک کرده است. همچنین می‌توانیم از توصیفات و بررسی‌ها به‌ عنوان داستان‌هایی استفاده کنیم که حس کنجکاوی مشتری را برمی‌انگیزد.

نحوه بهبود: مهم نیست که از کجا الهام می‌گیریم، داستان‌های ما باید مختصر و قابل درک باشد. اگر قیاس‌های ما خیلی طولانی یا پیچیده باشد، خطر از دست دادن مخاطب خود را داریم. داستان خود را به ساده ترین شکل ممکن بنویسیم و سپس جزئیات سرگرم کننده و پر زرق و برق را اضافه کنیم.

5. سخنرانی در جمع

صحبت کردن در مقابل جمعیت برای برخی طبیعی است. برای دیگران، فکر صحبت همزمان با بسیاری از افراد باعث می‌شود که عرق سردی بریزند. وضعیت ما برای سخنرانی در جمع هر چه باشد، یک مهارت فروش ضروری برای فروشندگان است. یک سخنرانی پویا و جذاب می‌تواند محصولی کم‌ فروش را بدرخشاند. اما سخنرانی‌های عصبی یا بی دست و پا ممکن است علاقه مشتری احتمالی را به راه حل ما از بین ببرد.

نحوه بهبود: با اصول اولیه شروع کنیم، مطمئن شویم که صدای رسایی داریم و واضح صحبت می‌کنیم.

از نگاه کردن به مخاطب خود و خیره شدن به یادداشت‌های خود اجتناب کنیم، چرا که می‌خواهیم اعتماد به نفس و اشتیاق را منتقل کنیم.

اگر از اسلاید استفاده می‌کنیم، آنها را چندین بار مرور کنیم و برای جلوگیری از مشکلات فنی، با نرم افزار آن را یک مرحله اجرا کنیم.

به یادگیری هرچه بیشتر ادامه دهیم. از دوستان و آشنایان خود بازخورد بخواهیم و قبل از ارائه بعدی، مواردی را که برای بهبود وجود دارد یادداشت کنیم.

6. جاه طلبی

هیچ فروشنده ای یک شبه موفق نمی‌شود. حتی اگر با یک شرکت عالی کار می‌کنیم، مسیر ما به سمت ستاره شدن در فروش، چند دست‌ انداز در طول مسیر خواهد داشت. جاه طلبی و عزم برای هر شخصی که به دنبال فروش حرفه ای مادام العمر است بسیار مهم است. یک نماینده موفق می‌داند که چگونه در برابر فشارهای طرد شدن مقاومت کند، چگونه تحت فشار کار کند و چگونه فراتر از حد نصاب خود انگیزه داشته باشد.

نحوه بهبود: در بیشتر موارد، ما یا به چیزی علاقه مند هستیم یا نیستیم. گفته می‌شود، می‌توانیم چیزهای خاصی در مورد فروش پیدا کنیم که به ما انگیزه می‌دهد و آتش ما را روشن می‌کند. سعی کنیم برای این مهارت فروش کارهای روزانه را به عنوان پله‌هایی برای رسیدن به اهداف بلندمدت مجدداً در نظر بگیریم. آیا به دنبال کسب مقدار فروش مشخصی هستیم؟ یا در پی تلاش برای ترفیع هستیم؟ آیا به دنبال راه اندازی شرکت خود هستیم؟ در مورد رویای خود جاه طلب باشیم، چرا که مراحل رسیدن به آن هیجان انگیز خواهد بود.

7. سازگاری

صنعت فروش دائما در حال تغییر است. از قیمت‌های بازار گرفته تا سبک‌های فروش و کانال‌های تعامل، همیشه چیزهای جدیدی برای یک فروشنده وجود دارد که یاد بگیرد. بهترین فروشندگان می‌دانند که چیزی به نام استراتژی کامل وجود ندارد. زیرا هر سه ماهه چالش‌های جدید با روندهای جدید به وجود می‌آید.

نحوه بهبود: باید خود را به چالش بکشیم تا تاکتیک‌های خود را تغییر دهیم و راه های جدید را امتحان کنیم. اگر در فروش از رسانه‌های اجتماعی پیشرفت می‌کنیم، اما وقتی صحبت از تماس‌های تلفنی به میان می‌آید، متوقف می‌شویم، باید برای تمرین آن وقت بگذاریم. در حالت ایده‌ آل، می‌توانیم به نقطه‌ ای برسیم که امتحان کردن چیزهای جدید فقط بخشی از کار باشد.

مهارت فروش

مهارت فروش و بازاریابی فرآیند محور

مهارت فروش و بازاریابی فرآیند محور همه چیز در مورد آمادگی برای موفقیت در فرآیند فروش است . اساساً، آنها بیشتر در مورد انجام تکالیف ما و کار مداوم برای بهبود روش‌ها و تکنیک‌های ما هستند. در نتیجه، این مهارت‌ها توانایی ما را برای تبدیل مشتریان بالقوه و افزایش آمار فروش ما افزایش می‌دهد.

8. دانش محصول

وقتی درک عمیقی از محصولی که می‌خواهیم بفروشیم داشته باشیم، می‌توانیم تصویر دقیقی از مزایایی که برای مشتریان بالقوه فراهم می‌کند ارائه دهیم. همچنین بهتر می‌توانیم در حین فرآیند فروش، سؤالات مشتریان را مطرح کنیم و با اعتراضات مقابله کنیم.

این مهارت خاص به نمایندگان فروش کمک می‌کند، مکالمه را کنترل کنند و آن را در لحظه کامل به پایان برسانند.

نحوه بهبود: دانش خود را با دنبال کردن دقیق بازخورد مشتریان ایجاد کنیم تا بتوانیم در مورد تجربیات دست اول محصول بیاموزیم. 

مقالات مرتبط: فروش چیست و فروشنده کیست؟

9. توانایی تدریس

توانایی آموزش، یک مهارت فروش بسیار مهم برای مدیران است. در مدیریت فروش ، ما باید نمایندگان جدید را آموزش دهیم و آنها را با حداکثر پتانسیل هدایت کنیم. اگر نتوانیم تدریس کنیم، تیم ما برای موفقیت آماده نخواهد شد.

البته این مهارت برای نمایندگان فروش نیز مفید است. یک فروشنده متقاعد کننده همیشه به دنبال آموزش دادن به مشتریان بالقوه است تا اینکه آنها را تقویت کند. تخصص ما باعث ایجاد اعتماد بین خریداران می‌شود زیرا به آنها کمک می‌کنیم تا به پاسخ‌هایی که نیاز دارند برسند. سوالاتی را مشخص کنیم و همیشه آماده پاسخگویی کامل و دقیق باشیم.

اگر نقش خود را به‌ عنوان آموزش دادن به کسی در مورد یک محصول یا خدمات می‌بینیم، به‌ جای اینکه مستقیم بخواهیم با او صحبت کنیم تا کیف پولش را بیرون بیاورد و هزینه آن را بپردازد، این کار را با میل خود انجام خواهد داد.

نحوه بهبود: هنگام صحبت با مشتری بالقوه اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارند، از طریق توضیح ایده‌ها در اختیار مشتریان قرار دهیم.

10.تبدیل

یک راه درست برای تبدیل مشتریان وجود ندارد، اما باید به طور مداوم تکنیک‌ها و مهارت فروش خود را اصلاح کنیم.

یک رویکرد فروش مشاوره ای را امتحان کنیم و با کمک به مشتریان در کشف نقاط دردناک خود، فشار را کاهش دهیم. سپس، تأکید کنیم که چگونه محصول ما می‌تواند مشکلات آنها را حل کند. خود را با اطلاعات مسلح کنیم تا بتوانید به سوالات آنها پاسخ دهیم و به هر گونه نگرانی رسیدگی کنیم.

با مشتریان احتمالی طوری صحبت کنیم که انگار قبلاً فروش را انجام داده ایم. به آنها نشان دهیم که مطمئن هستیم که محصول یا خدمات را ارزشمند خواهند یافت.

از طرفداران برند خود استفاده کنیم. این مشتریان وفادار بزرگترین طرفداران شرکت ما هستند، بنابراین آنها با خوشحالی محصولات یا خدمات ما را خرید خواهند کرد. آنها همچنین می‌توانند داستان‌های موفقیت واقعی را که برای امضای قرارداد نیاز داریم، ارائه دهند.

نحوه بهبود: یادگیری انواع تکنیک‌های فروش عملی هوشمندانه است تا بتوانیم تعداد بیشتری نه را به بله تبدیل کنیم. همیشه خوش بین باشیم، حتی زمانی که فروش به پایان می‌رسد. ممکن است مشتری در حال حاضر تصمیم به خرید نگیرد، اما ممکن است بعداً به محصول یا خدمات ما نیاز داشته باشد. یا ممکن است آنقدر شیفته روش‌های فروش ما شوند که ارجاع دهند.

11. مدیریت زمان

مدیریت زمان به شما کمک می‌کند تا حیاتی‌ ترین فعالیت‌ها را اولویت‌ بندی کنیم و آن‌ها را به‌ طور مؤثر انجام دهیم.

فروشندگان موفق انجام وظایف با بازده بالا را در زمان مناسب توصیه می‌کنند. از گرفتار شدن در کارهایی که ما را مشغول نگه می‌دارد اما سازنده نیست خودداری کنیم. به‌ عنوان مثال، به جای اینکه روز خود را به دنبال مشتریان بی‌ صلاحیت بگذرانیم، می‌توانیم آن زمان را به دنبال کردن مشتریان امیدوارکننده یا جستجو برای پر نگه‌ داشتن قیف فروش خود اختصاص دهیم.

نحوه بهبود: مهارت‌ فروش مدیریت زمان تنها با اراده محض شکل نمی‌گیرد. از ابزارهای گردش کار مانند CRM فروش برای خودکارسازی کارهای دستی (مانند ورود داده‌ها و دسترسی به اطلاعات) برای صرفه جویی در زمان استفاده کنیم.

12. فن آوری

سال 2020 سالی بود که خیلی چیزها تغییر کردند. با وجود تعداد زیادی از مشتریان که اکنون مشتاق تماس‌های ویدیویی هستند، تیم‌های فروش به فروش مجازی روی آورده‌ اند. و دانستن نحوه استفاده از فناوری اکنون یک مهارت فروش برای مرتبط ماندن است.

نحوه بهبود: 

  • برای یادگیری نحوه استفاده از ابزارهای جدید برای فروش بهتر آماده باشیم.
  • با دنبال کردن روندهای صنعت منتشر شده در نشریات تجاری، از فناوری جدید فروش مطلع شویم.
  • از رهبران فکری که بینش خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند، بیاموزیم.

13. اکتشاف

کاوشگری، یک مهارت فروش حیاتی است زیرا جریان ثابتی از مشتریان را در خط  قیف فروش ما حفظ می کند. حتی اگر فروشنده خوبی باشیم، همیشه به مشتریان بالقوه جدید نیاز داریم تا مطمئن شویم که فرصت‌های زیادی برای بستن معاملات داریم.

نحوه بهبود: زمانی را در تقویم خود برای یافتن مشتریان جدید اختصاص دهیم. از طریق نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی با آنها آشنا شویم تا تماس‌های سرد و بی روح را به تماس‌های گرم تبدیل کنیم. همچنین می‌توانیم از مشتریان فعلی درخواست معرفی کنیم، که دسترسی به مشتریان بالقوه را آسان‌تر می‌کند.

مقالات مرتبط: آشنایی با انواع فروش

مهارت‌های بهبود روند فروش

یک فرآیند فروش خوب پایه و اساس هر سازمان فروش موفقی است. یاد بگیریم که چگونه فرآیند فروش خود را بهبود بخشیم و معاملات بیشتری را ببندیم.

14. مدیریت تعارض

تضاد در صنعت فروش ایجاد می‌شود. حتی درگیری‌های کوچک (یا مخالفت‌ها) توسط مشتری می‌تواند فروشنده‌ای را که عادت ندارد با رد کردن برخورد کند، را تحریک کند. فروشندگان با عملکرد بالا باید آماده باشند تا با آرامش تهاجم یا مقاومت را بپذیرند و سپس آن انرژی منفی را برگردانند یک نماینده فروش عالی می تواند تقریباً هر مشتری بالقوه ای را به مشتری تبدیل کند.

نحوه بهبود: سعی کنیم از دستورالعمل‌های فروش برای موقعیت‌های پرتنش در طول تمرین نقش آفرینی با تیم فروش خود استفاده کنیم. برخی از درگیری‌ها سخت‌تر از سایرین هستند، اما کنترل اصول اولیه می‌تواند تا حد زیادی از تنش آن بکاهد.

15. فروش سوشال

در حالی که برای تعامل با مشتریان بالقوه خود نباید تنها به رسانه‌های اجتماعی متکی باشیم، مشارکت در پلتفرم‌های مختلف به طور قابل توجهی شانس فروش ما را بهبود می‌بخشد. تعامل هوشمند و فروش اجتماعی نیز می‌تواند به طور جدی نرخ تبدیل ما را افزایش دهد.

در این مهارت فروش با کامنت گذاشتن، لایک کردن و به اشتراک گذاری پست‌های مشتری، با مخاطب هدف خود ارتباط برقرار می‌کنیم. اما سازمان‌های B2B به‌ ویژه باید در رفتار مناسب شرکت در سایت‌های مختلف به خوبی آشنا باشند.

نحوه بهبود: به نحوه مشارکت رقابت خود در رسانه‌های اجتماعی نگاه کنیم. بررسی کنیم که رقبای ما روی چه پلتفرمی قعالیت می‌کنند؟ از چه لحن صدایی استفاده می‌کنند؟ آیا آنها به طور منظم به نظرات مشتریان پاسخ می‌دهند؟ مطابقت با سبک رقبای فعلی ما احتمالاً مشتریان مشابهی را به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی ما جذب می‌کند.

مهارت فروش

مهارت‌ فروش متمرکز بر چشم انداز

مهارت فروش متمرکز بر چشم انداز حول محور مشتریان ما می‌چرخد. اینها مهارت‌هایی هستند که در این زمینه تمرین می‌کنیم و به طور مستقیم بر توانایی ما برای تبدیل مشتریان بالقوه و بهبود درصد فروش ما تأثیر می‌گذارد.

16. اقناع 

فروشندگان خوب به مشتریان بالقوه فشار نمی آورند، آنها را متقاعد می‌کنند. بهتر است از روانشناسی فروش استفاده کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که به جای فشار آوردن به مشتری، او را متقاعد می‌کنیم. این نوع فروش اخلاقی به هر دو طرف کمک می‌کند که برنده شوند. ما یک فروش انجام می‌دهیم و خریدار محصول یا خدماتی را دریافت می‌کند که درد او را برطرف می‌کند.

نحوه بهبود: این موضوع با دانش قوی محصول شروع می‌شود. وقتی همه حقایق را در اختیار داریم، مقابله با مخالفت‌ها و تحت تأثیر قرار دادن مشتریان بالقوه آسان‌تر است. هنگامی که در مورد محصول خود صحبت می‌کنیم، توضیح دهیم که چگونه ویژگی‌های خاص به مزایای مستقیم برای مشتری احتمالی مانند صرفه جویی در زمان یا هزینه تبدیل می‌شوند. با معرفی کردن مشتریانی که مشکلات خود را با محصول یا خدمات ما حل کرده‌ اند، مشتریان احتمالی را برجسته کنیم.

17. همدلی در مهارت فروش

سعی کنیم با کفش‌های خریداران خود راه برویم تا نیازهای آنها را درک کنیم. اگر بتوانیم شرکت و محصول خود را از منظر آنها ببینیم، بهتر می‌توانیم یک طرح فروش سفارشی برای آنها ایجاد کنیم. به یاد داشته باشیم، خدمات مشتری بخش مهمی از فروش است. با مشتریان احتمالی خود همدردی کنیم، مشکلات آنها را حل کنیم و طوری با آنها رفتار کنیم که دوست داریم با ما رفتار شود.

نحوه بهبود: برای بهبود این مهارت فروش، با پرسیدن سوالاتی مانند، اهداف شما چیست؟ شروع کنیم. یا چرا حل این مشکل برای شما مهم است؟ 

برای کشف نقاط درد در حالی که مشتری بالقوه ما در حال صحبت است، یادداشت برداری کنیم تا ایده‌هایی برای شخصی سازی طرح خود در آینده در فرآیند فروش داشته باشیم.

18. گوش دادن فعال

بخش مهمی از فروش، گوش دادن بیشتر از صحبت کردن است. گوش دادن به شما کمک می کند اطلاعات ارزشمندی را جمع آوری کنید، که به نوبه خود به شما کمک می کند فروش خوبی داشته باشید.

وقتی گوش می‌دهیم،مردم با جزئیات توضیح می‌دهند که به دنبال حل چه مشکلی هستند و در می‌یابیم که چگونه باید طرح خود را چارچوب‌ بندی کنیم.

متأسفانه، همه نمایندگان این مهارت فروشنده را ندارند. در یک مطالعه، خریداران گزارش دادند که تنها 26 درصد از فروشندگان در گوش دادن خوب هستند.

نحوه بهبود: مهارت‌ فروش شنیداری خود را با قطع نکردن حرف خریدار در حین صحبت کردن، بهبود ببخشیم. در عوض، یک یادداشت ذهنی (یا فیزیکی) از آنچه می‌خواهیم بگوییم، بنویسیم و بعد از اتمام آن صحبت کنیم. سؤالات خوب بپرسیدم و به پاسخ‌های مشتری دقت کنیم تا جزئیات مفید را دریافت کنیم. بازنویسی آنچه که مشتری گفته است می‌تواند درک بیشتری را تضمین کند و به آنها نشان دهد که داریم گوش می‌دهیم.

19. ایجاد رابطه در مهارت فروش 

ایجاد رابطه ما را از رقبای خود متمایز می‌کند. وقتی روی ایجاد روابط سرمایه گذاری می‌کنیم، مشتریان ما را به عنوان شریکی می‌بینند که به آنها کمک می‌کند به اهداف تجاری خود برسند، نه فروشنده ای که ناامید از کسب درآمد است. در حالی که ایجاد روابط فروش به تلاش زیادی نیاز دارد، سخت کوشی ما در دراز مدت نتیجه خواهد داد.

نحوه بهبود: با مشتریان احتمالی در کانال‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و تلگرام تعامل داشته باشیم. نظرات خود را در مورد پست‌های آنها بگذاریم و آنها را با شبکه خود به اشتراک بگذاریم. در مورد علایق آنها در خارج از کار بپرسیم و آنها را در سطح عمیق تری بشناسیم. هنگام ایجاد رابطه، اعتراف به اشتباهات و حفظ حس شوخ طبعی نیز مهم است.

کلام آخر

ما می‌توانیم با تمرین مداوم آنها بر این موارد از مهارت فروش مسلط شویم، تا هنگام راهنمایی خریدار در فرآیند فروش، در مورد به کارگیری هر یک از این نکات آگاه باشیم. برای کمک به بهبود سریعتر مهارت‌ فروش خود، می‌توانیم کتاب‌های فروش را بخوانیم، با فروشنده باتجربه‌ تر صحبت کنیم یا در جلسات آموزش فروش شرکت کنیم. و به یاد داشته باشیم هیچ فروشنده بزرگی از ابتدا در کار خود بی نقص نبود. در عوض، آنها مهارت‌ فروش خود را در حالی که یک هر روز تمرین می‌پرداختند، تقویت کردند. برای دریافت مشاوره با متخصصان سایت یوپرودمی با شماره ۰۹۱۲۰۸۹۶۲۸۹ در تماس باشید.

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Please enter your name and mobile number and send… Our experts will contact you as soon as possible.